KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12804346
nr 1280 4346
Bo Trankell
(1942-2013), Sverige
Akvarell, Självporträtt, monogramsignerad BT, 22x20 cm
Bo Trankell, svensk bildkonstnär född 1942, död 2013.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:40:13
500 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)